معرفی سفیر یا نمایندگی
رویدادها


Rinotex 2018
ششمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی
به اطلاع هموطنان گرامی مقیم چین می رساند ششمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ربع رشیدی Rinotex 2018 از تاریخ 10 الی 14 آبان ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به آدرس ذیل مراجعه فرمایند. لازم به ذکر است برای صاحبان طرحهای فناورانه غرفه رایگان و اقامت ارزان فراهم گردیده است. www.rinotex.ir
 ٠٧:٢٣ - 1397/06/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
نهمین اکسپوی صنایع فرهنگی غرب چین
جمهوری اسلامی ایران میهمان ویژه نهمین نمایشگاه صنایع فرهنگی غرب چین
نهمین نمایشگاه صنایع فرهنگی غرب چین با حضور جمهوری اسلامی ایران بعنوان میهمان ویژه و با شعار «با قدرت صنایع فرهنگی، روح جاده ابریشم زنده می شود» از تاریخ 16 الی 19 شهریور بمدت 4 روز در شهر شی ان چین برگزار شد.
 ١٥:٥٣ - 1397/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست بررسی سیاست خارجی چین در برهه فعلی
کمال خرازی در چین: اغلب کشورهای جهان مخالف سیاست ضد ایرانی آمریکا هستند
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی با اشاره به اعمال فشار بر ایران اظهار کرد بجز معدود کشورهای وابسته به آمریکا اغلب کشورها با این سیاست ضد ایرانی، مخالفت خود را اعلام داشته اند، ولی آمریکا با زور، قلدری و تهدید اهداف خود را همچنان دنبال می کند. کمال خرازی دوشنبه شب در نشست سیاست خارجی ایران در وضعیت فعلی که توسط دپارتمان امور بین الملل حزب کمونیست چین در دانشگاه مطالعات خارجی پکن برگزار شد هدف ایالات متحده آمریکا از این فشارها را تغییر نظام جمهوری اسلامی در ایران عنوان کرد و افزود: تا زمانی که تغییری در اهداف آمریکا دیده نشود و این رژیم دست از تهدید و قلدری علیه مردم و نظام ایران برندارد، ایران آمادگی شروع هیچگونه مذاکره ای را با آمریکا ندارد و به مقاومت خود ادامه خواهد داد. وی تاکید کرد: ما مطمئن هستیم که با مقاومت مردم ایران و کمک کشورهای دوست در مقاومت خود علیه این تهدیدات موفق خواهیم شد.
 ١٥:٤٥ - 1397/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدارهای وزیر دفاع کشورمان از مراکز نظامی-صنعتی چین
دیدار وزیر دفاع کشورمان از مرکز آموزش فضایی چین
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که به دعوت همتای چینی خود و به منظور توسعه همکاری های نظامی و اقتصادی از روز پنجشنبه به چین سفر کرده است امروز شنبه از مرکز آموزش فضانوردان این کشور در پکن بازدید کرد.
 ١٤:٠٥ - 1397/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار وزیر دفاع کشورمان با همتای چینی
نشست وزرای دفاع جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که به دعوت همتای چینی خود به پکن آمده است روز جمعه در دیدار با وزیر دفاع چین با اشاره به تحولات و نا امنی ها در منطقه غرب آسیا تاکید کرد جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی برای برقراری صلح، ثبات و امنیت در منطقه دریغ نکرده است.
 ١٤:٠٠ - 1397/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر