معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار


برگزاری کمیته استانداردسازی طب سوزنی چین با حضور یک ایرانی
برگزاری کمیته استانداردسازی طب سوزنی چین با حضور یک ایرانی
نشست کمیته تخصصی استاندارد سازی بین المللی تکنیک ها، روش ها و خدمات طب سوزنی کشور چین با حضور مقاماتی از وزارت بهداشت، فرهنگستان طب چینی، فدراسیون جهانی طب سوزنی و طب چینی و اساتید مطرح این رشته از جمله یک متخصص ایرانی در پکن برگزار شد.
 ١٥:٢٢ - 1397/07/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست دانشگاه های پلیس جهان با حضور کشورمان در پکن
نشست دانشگاه های پلیس جهان با حضور کشورمان در پکن
دهمین گردهمایی بین المللی روسای دانشگاه ها و آکادمی های پلیس جهان روز یکشنبه با حضور جمهوری اسلامی ایران و به میزبانی دانشگاه پلیس ملی چین در پکن برگزار شد.
 ١٥:١٧ - 1397/07/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره فرهنگی
حضور کشورمان در جشنواره فرهنگی دانشگاه آکادمی علوم چین
روز شنبه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۷ جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه آکادمی علوم چین با مشارکت دانشجویان بیست و سه کشور از جمله کشورمان، برگزار گردید. دانشجویان ایرانی اقلام فرهنگی شامل صنایع دستی، کتاب و سی دی های ایران شناسی و پوستر های مینیاتور و دیدنیهای ایران را در غرفه کشورمان به نمایش گذاشته و با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی توجه بازدیدکنندگان را جلب نمودند. بازدید کنندگان غرفه کشورمان با دریافت سی دی و کتاب گردشگری ایران به زبان چینی با جاذبه های گردشگری کشورمان آشنا می شدند.
 ١٥:٠٣ - 1397/07/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
تعطیلات سفارت در ایام تعطیلات روز ملی چین
به اطلاع هموطنان ارجمند می رساند سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 12 و 13 مهرماه 1397 بمناسبت ایام تعطیلات روز ملی جمهوری خلق چین تعطیل می باشد.
 ٠٨:١٦ - 1397/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی وزارت امور خارجه چین
چین حملات تروریستی اهواز را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه چین حملات تروریستی اهواز را محکوم کرد. وی در پاسخ به پرسشی در این خصوص اعلام نمود که چین قاطعانه مخالف هر شکل از تروریسم بوده و قویا آن را محکوم می نماید. وی برای قربانیان بیگناه این حادثه عمیقا ابراز تاسف نمود و از جامعه بین الملل خواست تا همکاریهای خود برای مبارزه با تروریسم و مواجهه مشترک با تهدید تروریسم را تقویت نموده و در جهت حفظ صلح و ثبات منطقه و جهان تلاش نمایند. حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح شنبه، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، منجر به شهید و مجروح شدن عده ای از شهروندان شد.
 ١٣:٣٣ - 1397/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر