معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > حضور ایران در نمایشگاه بین المللی بالگرد در چین


  چاپ        ارسال به دوست

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی بالگرد در چین

دراین نمایشگاه علاوه بر نمایش 400 بالگرد از 22 کشور دنیا، آخرین دستاوردها، محصولات وخدمات حوزه بالگردی شرکت ها ارائه شده و همزمان سمینارها و کنفرانس های تخصصی و عملیات نمایش هوایی برگزار می شود. 
شرکت پشتیبانی و نوسازی هلی کوپترهای ایران (پنها) وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در این نمایشگاه نسبت به نمایش بخشی از توانمندی های خود در زمینه های تجاری سازی، توسعه توان صادراتی و ‌بومی سازی محصولات اقدام کرده است.
شرکت پشتیبانی و نوسازی هلی کوپترهای ایران در این نمایشگاه سه نوع بالگرد خود شامل بالگردهای 'صبا' 248 با ظرفیت 8 نفر و دارای کاربرد چند منظوره تجسس و نجات، امداد و حمل و نقل، بالگرد 'شاهد' 278 با ظرفیت 6 نفره و کاربرد آموزشی و عملیاتی و بالگرد 'سورنا' با ظرفیت 4 نفر و با ماموریت آموزشی، تهیه خبر و فیلمبرداری و کنترل ترافیک را به نمایش گذاشته است. در این نمایشگاه شرکت صنایع هوایی چین AVIC نیز بالگرد بدون سرنشین خود بنام AV500W را معرفی نمود. این هلی کوپتر با طول 7.2 متر و حداکثر وزن 450 کیلوگرم و سرعت 170 کیلومتر بر ساعت و ارتفاع پروازای 4000 متر قادر است 120 کیلوگرم سلاح و یا مهمات را حمل و تا 4 ساعت پرواز نماید. 
نمایشگاه بین المللی تخصصی بالگرد به مدت 4 روز از 23 تا 26 شهریور در شهر بندری تیانجین دایر است.


١٤:٠٤ - 1396/06/24    /    شماره : ٤٧٤٦١٥    /    تعداد نمایش : ٥٢٨خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر