معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در چین با حضور کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

حضور شرکتهای دانش بنیان ایران در نمایشگاه فناوریهای پیشرفته چین

برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در چین با حضور کشورمان

نمایشگاه فناوری پیشرفته چین که هر ساله در شهر شنزن واقع در جنوب چین برگزار می گردد، امسال از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه پذیرای شرکتها و مراکز فناوری چین و کشورهای خارجی است. فناوری های اطلاعات و ارتباطات، انرژیهای نو، فناوریهای زیستی ، شهر هوشمند، روبوتیک و بسیاری از فناوریهای دیگر در این نمایشگاه عرضه شده است. این نمایشگاه یک بخش ویژه برای کشور های خارجی با عنوان یک کمربند یک جاده تعبیه نموده که در آن در حدود ۳۰ کشور اقدام به برپایی غرفه نموده اند.

جمهوری اسلامی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن و سرکنسولگری کشورمان در گوانجو، با هیاتی بالغ بر ۴۰ نفر از بیش از ۲۵ شرکت دانش بنیان در این نمایشگاه شرکت نموده است . از این تعداد ۵ شرکت دانش بنیان درپاویون کشورمان اقدام به برپایی غرفه و معرفی محصولات خود نموده اند. محصولاتی همچون سوییچهای مخابراتی نسل جدید، فناوریهای سلامت و ایمن سازی در برابر امواج، روبوتهای صنعتی،  ربوتهای خانگی، نانوسکوپ و فناوریهای پردازش دیجیتال  از جمله مواردی است که شرکتهای ایرانی به ارائه آن پرداخته اند.

همچنین در تاریخ ۲۹ آبان ماه نشستی با حضور طرفهای چینی و شرکتهای ایرانی برای معرفی توانمندیهای ایران با عنوان ”ایران، فرصتهای سرمایه گذاری و همکاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و الکترونیک” برگزار شد.

آدرس اینترنتی نمایشگاه فناوری پیشرفته چین

http://www.chtf.com/english/


١٢:٥٥ - 1396/08/30    /    شماره : ٤٨٧٧٥٩    /    تعداد نمایش : ٧١٢خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر